• 32. Finał WOŚP - PROGRAM

• W najbliższą niedzielę na 32. Finał WOŚP, który odbędzie się w Gminnym Centrum Kultury "POWOZOWNIA" w Radziejowicach od godziny 14.00

W programie:

14.00 Wernisaż Anny Palczewskiej & Barbary Krysiakw trakcie wernisażu występ dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Korytowie A, przygotowała Alicja Kapera15.00 Występ The Tonacja

15.30 Występ Weroniki Gmurek przy akompaniamencie Mariusza Gmurka

16.00 Licytacje

16.30 Pokaz oraz Trening Karate z nagrodami - NIKOBUSHI

17.00 Licytacje

17.30 Stand Up Jarek Marek Sobański z Kabaretu Zachodniego

18.15 Licytacje

18.45 Koncert w Ciemności JUSTINE BERG & KRZYSIEK JAROSZ

20.00 Światełko do Nieba SILENT - sponsor Fajerwerki Daniel CzarneckiDodatkowo: loteria fantowa, WOŚPowa Kawiarenka z KGiGW Korytowianki, MotoWOŚP, dla każdego jogurt firmy BAKOMA, grill.

Zapraszamy również do Hotelu Panorama gdzie będą odbywały się zabawy i animacje dla dzieci!

FOTOBUDKA samochodowa na terenie GCK POWOZOWNIA!

• WOŚP-Świąteczny Marsz z Kijami

• Świąteczny Marsz z Kijami odbędzie się 20 stycznia 2024 r. o godzinie 12.00. Start: GCK POWOZOWNIA.

Dla każdego uczestnika super czapki odblaskowe, ciepła zupa po marszu oraz strefa piękna (pielęgnacja i makijaż) i trening wzmacniający.

Zapisy w Biurze GCK POWOZOWNIA, tel. 885 272 885, sztab.radziejowice@gmail.com

• Bal Karnawałowy dla Dzieci

• Serdecznie zapraszamy na Bal Karnawałowy dla dzieci, który odbędzie się 22 stycznia 2024 roku o godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej GCK POWOZOWNIA w Radziejowicach.

Wstęp: 20 zł do Puszki WOŚP przed wejściem na Salę

Zapisy w Biurze GCK POWOZOWNIA, tel. 885 272 885, sztab.radziejowice@gmail.com

• Wystawa malarstwa

• Zapraszamy na wernisaż dwóch lokalnych rękodzielniczek Barbary Krysiak & Anny Palczewskiej, który odbędzie się 28 stycznia 2024 r. o godzinie 14.00.

Będzie to wielkie otwarcie nie tylko wystawy, ale również 32. Finału WOŚP w Radziejowicach.